OPEN FOR DINE-IN, TAKE AWAY & CONTACTLESS DELIVERY

General Store

Daisy's Homemade Jam

Regular Price
from $8.95
Sale Price
from $8.95
Regular Price
Unit Price
per 

Daisy's Bake-at-Home Buttermilk Biscuits

Regular Price
$16.95
Sale Price
$16.95
Regular Price
Unit Price
per 

Daisy's Buttermilk Biscuits - Mix of Six

Regular Price
$24.95
Sale Price
$24.95
Regular Price
Unit Price
per 

Daisy's Classic Buttermilk Biscuits

Regular Price
from $4.00
Sale Price
from $4.00
Regular Price
Unit Price
per 

Rice Krispie Nanaimo Bars

Regular Price
$14.50
Sale Price
$14.50
Regular Price
Unit Price
per 

Roasted Garlic and Asiago Biscuit

Regular Price
$15.95
Sale Price
$15.95
Regular Price
Unit Price
per 

12" Whole Wheat Flour Tortillas

Regular Price
$6.95
Sale Price
$6.95
Regular Price
Unit Price
per 

Chocolate Salted Caramel Brownies

Regular Price
$14.50
Sale Price
$14.50
Regular Price
Unit Price
per 

Birchcliff Wildflower Honey

Regular Price
$16.50
Sale Price
$16.50
Regular Price
Unit Price
per 

Burkhart's Pure Maple Syrup

Regular Price
$15.95
Sale Price
$15.95
Regular Price
Unit Price
per 

Pullman Bread Loaves - Extra Large

Regular Price
$9.95
Sale Price
$9.95
Regular Price
Unit Price
per 

Oatmeal Chocolate Chip Cookies

Regular Price
$9.50
Sale Price
$9.50
Regular Price
Unit Price
per 

Three Cheese and Jalapeno Biscuit

Regular Price
$4.65
Sale Price
$4.65
Regular Price
Unit Price
per 

Premium Hand Sanitizer

Regular Price
$15.95
Sale Price
$15.95
Regular Price
Unit Price
per 

Gluten-free Bread

Regular Price
$6.95
Sale Price
$6.95
Regular Price
Unit Price
per 
Only 3 left!

Genuine Tea

Regular Price
$9.95
Sale Price
$9.95
Regular Price
Unit Price
per 

Daisy's Flavoured Buttermilk Biscuits - 4 Pack

Regular Price
$15.95
Sale Price
$15.95
Regular Price
Unit Price
per 

Country Ham & Green Onion Biscuit

Regular Price
$4.65
Sale Price
$4.65
Regular Price
Unit Price
per 

Apple Crumble Biscuit

Regular Price
$4.65
Sale Price
$4.65
Regular Price
Unit Price
per 

Add a Tip

Regular Price
from $1.00
Sale Price
from $1.00
Regular Price
Unit Price
per