Products

Lazy Daisy's Tote Bag

Regular Price
$16.00
Sale Price
$16.00
Regular Price
Unit Price
per 

Lazy Daisy's Traveller Mug

Regular Price
$19.00
Sale Price
$19.00
Regular Price
Unit Price
per 

Lazy Mac n' Cheese

Regular Price
$12.00
Sale Price
$12.00
Regular Price
Unit Price
per 

Leftfield Greenwood IPA

Regular Price
$5.00
Sale Price
$5.00
Regular Price
Unit Price
per 

Leftfield Squeeze Plus Sour

Regular Price
$4.00
Sale Price
$4.00
Regular Price
Unit Price
per 

Mini Mac N' Cheese

Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 

Oatmeal Chocolate Chip Cookies (6 pack)

Regular Price
$8.00
Sale Price
$8.00
Regular Price
Unit Price
per 

Pinot Grigio, Vitas 2020

Regular Price
$25.00
Sale Price
$25.00
Regular Price
Unit Price
per 

Premium Hand Sanitizer

Regular Price
$12.00
Sale Price
$12.00
Regular Price
Unit Price
per 

Pullman Bread Loaves - Extra Large

Regular Price
$8.00
Sale Price
$8.00
Regular Price
Unit Price
per 

Rice Krispie Nanaimo Bars

Regular Price
$11.00
Sale Price
$11.00
Regular Price
Unit Price
per 

Rise & Shine

Regular Price
$8.00
Sale Price
$8.00
Regular Price
Unit Price
per 

Rise of the Vegan

Regular Price
$12.00
Sale Price
$12.00
Regular Price
Unit Price
per 
Only 2 left!

Roasted Garlic and Asiago Biscuit

Regular Price
$12.00
Sale Price
$12.00
Regular Price
Unit Price
per 

Rose, Leaning Post 2020

Regular Price
$27.00
Sale Price
$27.00
Regular Price
Unit Price
per 

Rosemary & Cheddar Bake-at-Home Buttermilk Biscuits

Regular Price
$14.00
Sale Price
$14.00
Regular Price
Unit Price
per 

Side O' Fries

Regular Price
$5.00
Sale Price
$5.00
Regular Price
Unit Price
per 

Son-of-a-rise

Regular Price
$10.00
Sale Price
$10.00
Regular Price
Unit Price
per 

The Hungry Farmer

Regular Price
$11.00
Sale Price
$11.00
Regular Price
Unit Price
per 

The Mother Clucker

Regular Price
$12.00
Sale Price
$12.00
Regular Price
Unit Price
per 

The Rise n' Fry

Regular Price
$12.00
Sale Price
$12.00
Regular Price
Unit Price
per 

The Standard

Regular Price
$9.00
Sale Price
$9.00
Regular Price
Unit Price
per 

Three Cheese and Jalapeno Biscuit

Regular Price
$4.00
Sale Price
$4.00
Regular Price
Unit Price
per 

Two-Bite Buttermilk Biscuits - Party Pack of 12

Regular Price
$15.00
Sale Price
$15.00
Regular Price
Unit Price
per